Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості

Меню сайту

На районній практичній конференції вихователів дошкільних закладів, що відбулася 28 жовтня було розглянуто актуальні питання розвитку музейної педагогіки. Завідувач музею етнографії  БДЮТ  Бутенко О.В. після оглядової екскурсії музеєм,  презентувала   відеоматеріали на тему «Культурне середовище музеїв»

На базі музею етнографії для вихованців художньої студії "Палітра" було проведено експрес-огляд репродукцій картин художника-земляка І.К.Дряпаченка з використанням мультимедійної презентації

     1 квітня 2015 року у позашкільному закладі проведено конкурс-захист  рефератів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, у якому взяли участь 8 вихованців із 7 гуртків БДЮТ.

     Пошукові роботи конкурсантів мали різноманітну тематику. Журі конкурсу відзначило вагомий внесок проведених досліджень у відродження традицій свого краю, а також високий рівень захисту рефератів більшістю вихованців.   У процесі захисту робіт вихованці показали глибоке володіння обраними темами досліджень, вміння презентувати отримані результати за допомогою сучасних комп’ютерних технологій.

    За результатами захисту рефератів визначено переможців та нагороджено дипломами:

- за І місце – Корсун Анастасію, Кацай Альбіну, вихованок гуртка «Паперопластика» БДЮТ у Оленівській ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник: Лазоренко Н.О.)

- за ІІ місце – Жильченка Микиту, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» БДЮТ у Бреусівській ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник: Оснач Т.В.)

-  за ІІ місце – Дугенець Аліну, вихованку гуртка «Народний умілець» БДЮТ у Хорішківській ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник: Дугенець Л.В.)

-  за ІІІ місце – Проненко Вікторію, вихованку гуртка «Вернісаж» БДЮТ у Лутовинівській ЗОШ І-ІІ ст. (керівник: Лисівець Г.Л.).

 

27 лютого 2015 року у БДЮТ відбулася відео-лекція з теми: «Музей – скарбниця історичної пам’яті українського народу. Перші музейні зібрання. Українське музеєзнавство і сьогодення».

У лекції взяли участь вихователі дошкільних закладів, вчителі загальноосвітніх шкіл району,педагоги Будинку творчості.

Головною метою методичного заходу стало поповнення знань педагогів з історії розвитку музейної справи в Україні, підвищення їх теоретичного та  загальнокультурного рівня.

Про власний родинний музей в с. Оленівка Козельщинського району розповіли запрошені гості – Любов Петрівна та Володимир Миколайович Васильєви.

   

 

 

16 січня 2015 р. педагоги БДЮТ провели майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки для вихованців та вихователів Козельщинського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок». Програмою майстер-класу було передбачено знайомство з презентаціями: «Українська народна іграшка» та «Лялька-мотанка», які представила завідувач музеєм етнографії БДЮТ Бутенко О.В. По завершенню теоретичної частини керівниками гуртків БДЮТ Ілющенко Ю.І. та Лисівець Г.Л. було проведено майстер-клас, у ході якого діти та дорослі спробували свої творчі вміння по виготовленню ляльки-мотанки власними руками. Яскравих емоцій та найкращих вражень не було меж!

   

    У дні зимових канікул вихованці БДЮТ відвідали музей О.М. Горького у с. Мануйлівка Козельщинського району. Директор музею Миленька Любов Олександрівна ознайомила дітей та педагогів із життєвим та творчим шляхом письменника. Експонати музею: речі Горького, газетні публікації, збірки видань, фотоматеріали, представлені у п’ти залах, висвітлили сторінки з життя Горького, пов’язані з перебуванням його у Мануйлівці.

    Знайомство із історією села та його видатними людьми продовжилось у Мануйлівській  сільській бібліотеці. Цікаву розповідь підготувала директор бібліотеки Брусник Оксана Василівна.

  

 

  

   Вихованці Козельщинського дитячого садка «Дзвіночок» відвідали музей етнографії БДЮТ. З цікавістю розглянули експонати, ознайомилися з історією, традиціями, культурою та побутом Козельщинського краю. Завідувач музеєм Бутенко О.В. продемонструвала дітям найцінніші експонати, які зберігаються у музеї.
 
 
 
 
    12 листопада 2013 року завідувачем музею етнографії БДЮТ Бутенко Оленою Віталіївною проведено музейне свято "Вклонімося хлібу святому".
                         
   
     Центром роботи по вивченню історії, традицій і звичаїв рідного краю, популяризації традиційних ремесел українців, ознайомлення із побутом населення в давнину є ліцензований музей етнографії БДЮТ (завідувач музеєм, методист БДЮТ Бутенко О.В.). На базі музею проходять відкриті заняття, конкурси-захисти рефератів, змістовні екскурсії для учнів шкіл району та гостей селища. Особливо масове відвідування  музею під час літнього оздоровлення . Пошукова робота спрямована на збір музейних експонатів серед старожилів селища, ведення книги історії БДЮТ.
  
  
        
  


 
Пошук
Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтів - uCoz